Niedoczytane

1. Wojny duszków, Brennan Herbie
2. Pan Tadeusz, Adam Mickiewicz
3. García Márquez Gabriel, Miłość w czasach zarazy.
4. Flush. Biografia, Woolf Virginia

Reklamy

6 myśli nt. „Niedoczytane

 1. Kot w butach zgadzam się. Nie mogłam przebrnąć mimo, że chciałam. Zmuszałam się. Ale nie wyszło. Zbyt dużo, jak dla mnie, opisówki nie potrzebnej, chociaż może ona była potrzebna, ale ja się raczej o tym nie dowiem. Nie zamierzam sięgać drugi raz.

  Pozdrawiam :)

 2. Ja przeczytałam prawie całą. Chyba 50 stron mi zostało, w sumie niewiele, ale naprawdę nie chciałam się już tym katować. Czytałam to tylko dlatego że nie miałam inne książki pod ręką (byłam wtedy na Ukrainie na stażu, miałam ograniczony bagaż dwie książki na dwa miesiące sadyzm!). Wcześniej czytałam Zmierzch Mayer i powiem szczerze że był lepsze.
  Kiepski ze mnie krytyk literacki.
  Pozdrawiam

 3. Wcale nie! Dlaczegóż tak sądzisz? To, że „wielkie dzieło” nie przypadło Ci do gustu, nie jest kwestią Twojego krytycyzmu literackiego, ale faktem, że nie każda książka dociera do wszystkich. Ot cały problem. Być może kiedy po nią sięgniesz. Być może Ci się spodoba. Ale uwierz mi, że jest mnóstwo innych powieści, które zasługują na chwilę uwagi i Twój krytycyzm na pewno będzie mógł się w nich objawić, jeśli uważasz, że takowego nie posiadasz.

  PS. Słowo „wielkie dzieło” specjalnie wzięłam w cudzysłów by zaznaczyć, że nie dla każdego jest to dzieło.

  Pozdrawiam ;]

 4. Hiliko – nie straszymy. Ja życzę Ci miłej lektur, może Tobie się spodoba. Mam nadzieję, że tak. Bo to tylko ja jestem tak zacofana, że Marqueza nie doceniam. Nie doceniłam „Miłości w czasach zarazy” ani „Rzecz o mych smutnych dziwkach”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s