Konkurs nr 3 „Dziewczyny z Hex Hall”

Tak oto drodzy państwo do wylosowania jest książka „Dziewczyny z Hex Hall” Hawkins Rachel, widoczna na obrazku. Książka ufundowana przez Wydawnictwo Otwarte trafi do szczęśliwca, który do dnia 10 września zgłosi swój udział w konkursie. Książkę do szczęśliwca wyśle wydawnictwo, a sam wygrany nie będzie ponosił kosztów wysyłki. W konkursie mogą brać udział wszystkie osoby. Nawet takie, które nie posiadają bloga!

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj, 3 września o godzinie 15:08, a kończy 10 września o godz. 21:00. Jedynym warunkiem przystąpienia do konkursu jest wpisanie się w komentarzu pod tym postem. Zgłoszenia zostaną zaliczone tylko do godziny 21. Ustępstw nie przewiduje. A więc do dzieła!

Reklamy

60 myśli nt. „Konkurs nr 3 „Dziewczyny z Hex Hall”

  1. Dzięki tak w ogóle za tamtego ebooka ;). Teraz nie mam jak czytać i komentować, bo dojeżdżam do szkoły i druga liceum już po dwóch dniach mnie dobija…
    A co do konkursu to się zgłaszam :).
    Pozdrawiam!

  2. Kolejka, jak po pomarańcze przed Bożym Narodzeniem w czasach socjalistycznych ;) Ale co tam, też spróbuję, a nóż widelec uda się poczytać kiedyś o przygodach wyżej wymienionych młodych osób ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s