Urodzinowy konkurs. (Konkurs nr 2)

Witam. Jakoś ostatnio tak nie było żadnego konkurs, ja co rusz biorę udział w jakiś konkursach, więc czemu nie zrobić by go tutaj? Z okazji moich urodzin, które właśnie wypadają w dzień dzisiejszy, organizuje konkurs, w którym do wygrania są „Tam, gdzie wyją szakale” oraz „Tańczący z wilkami”. Konkurs będzie trwał przez tydzień. Zgłoszenia od dziś do następnej niedzieli(6 czerwiec) do 19:00. Zaś losowanie o godzinie 20:00.

[Klikając w okładkę książki, przejdziecie do jej informacji]


Reklamy

24 myśli nt. „Urodzinowy konkurs. (Konkurs nr 2)

 1. Wszystkiego, co najpiękniejsze. Powodzenia w dobrym wyborze wymarzonego liceum, pomyślności i dobrych ocen w szkole średniej. Żeby następny egzamin, który będziesz musiała napisać nie był Ci straszny ;) Spełnienia najskrytszych marzeń i, oczywiście, wielu ciekawych i mądrych książek!

  Do konkursu się zgłoszę, a co tam ;)

 2. Z okazji urodzin życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń (nie tylko tych czytelniczych), pomyślności w wyborze lektur, dużo wolnego czasu na czytanie oraz oczywiście by nigdy nie zabrakło Ci książek :)

  Do konkursu z przyjemnością się zgłaszam.

  Sto lat!

 3. Wszystkiego najlepszego! Jak najwięcej zachwytów i jak najmniej rozczarowań nad dziełami kultury. :)

  Zgłoszę się przy okazji do konkursu. ^^

 4. Ja oczywiście też dołączam się do życzeń, chociaż FB krzyczał, że to wczoraj i ja tam zostawiłam życzenia, ale mogę jeszcze raz tutaj:)

  Do konkursu zgłaszam się jak najbardziej:)

 5. Wszystkiego najlepszego, przeczytania cudnych książek, wiele czasu na czytanie oraz miejsca na półkach na nowe książki :) Enga z Książkowa.

  Zgłoszę się, może się uda :)

 6. Zazwyczaj jestem niemym czytelnikiem blogów okołoksiążkowych, ale tym razem nie wytrzymałam. Muszę zgłosić się po Oza. Bo Oz jednym z moich Bogów Literatury jest.
  I, jeśli życzenia od nieznajomych znaczą coś dla ciebie, wiedz, że życzę ci nieprzerwanego pasma czytelniczych objawień.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s